SÜNNIPÄEVAD

Võta kaasa kuni 20 sõpra ning terve Parkuuri Keskus on teie päralt! Sünnipäeva kestus on 2,5h ning seal hulgas on 1h30min juhendatud parkuuri töötuba. Võta kaasa spordiriided, sisetossud, söögid-joogid ning hea tuju! Sünnipäeva hind on 250€*. 

Pidusid saab pidada reedeti kell 19; laupäeviti kell 11, kell 14 ja kell 17; pühapäeviti kell 11. Koolivaheaegadel oleme paindlikumad ning võimalusel teeme pidusid ka teistel päevadel.  

Sünnipäeva broneerimiseks saada meile kiri aadressile info@parkuurikeskus.ee

*Kui lapsi tuleb peole rohkem kui 20, siis tuleb seda meile vähemalt 3 päeva varem teatada. Meie omalt poolt võtame peole abiks teise treeneri ning sünnipäeva hinnale lisandub 40€. Maksimaalne lastearv meie pidudel on 25. 

Sünnipäeva toas on olemas 2 kaussi, nuga, lõikelaud, morsikann, veekeedukann, presskann, mikrolaineahi, külmkapp. Asjade ja söögilaua valmis seadmiseks võib soovi korral kohale tulla kuni 10 minutit varem ning ruumid palume vabastada õigeaegselt (pärast 2.5h möödumisest peo alguse kellaajast). Samuti palume puhtakse pesta kõik kasutatud nõud. 

NB! Olgugi, et treeningud toimuvad meil juba 4 aastastele, siis sünnipäeva pidamine meie keskuses oleks sobilik alates 6 eluaastast.