ÕPPEMAKS

Õppemaks

Õppemaks on jaotatud 10 kuu vahel võrdseteks kuumakseteks ning tuleb tasuda jooksva kuu 13. kuupäevaks (nt septembrikuu tasu tuleb tasuda hiljemalt 13. septembriks).

Õppemaks moodustub 50% kohamaksust ning 50% treeningute korraldamise eest. Kuni kahenädalase puudumise korral sõilib õppemaks 100%. Kui õpilane puudub kuu jooksul treeningutest tervislikel põhjustel üle kahe nädala, siis maksab ta puudutud aja eest kohamaksu.

Lepingu lõpetamiseks tuleb teatada vähemalt 1 kuu ette.

 

Kõik arved palume tasuda arveldusarve kontole – 

EE062200221078899161 

MTÜ Parkuuri Keskus

NB! Arvele tuleb märkida õige arve nr ning ka viitenumber

Tulumaksu tagastus

Alates 2023 Aprilli keskpaigast omab Spordikool Parkuuri Keskus Haridus- ja Teadusministeeriumi koolitusluba, mille alusel kantakse makstud kuutasud tuludeklaratsioonis koolituskulude alla ja sellelt saab lapsevanem tagasi tulumaksu osa. Tasutud maksed esitab Maksu- ja Tolliametile MTÜ Parkuuri Keskus.

Spordiklubi kinnitamine ja pearaha soodustus

Lapse esindaja peab kinnitama, millisele spordiklubile Tallinna linna poolne sporditegevuse toetus eraldatakse. Kinnitus tuleb teha igal aastal kõigil, kes on 7-19 aastased ning on sisse kirjutatud Tallinnasse. Kinnitus tuleb teha vahemikus 1. oktoober – 1. detsember. Spordiklubi kinnitamiseks sisene siit

Kui klubi saab toetuse, siis kõik kes on teinud 1. detsembriks ära spordiklubi kinnituse, saavad alates jaanuari kuust soodustust 5€/kuu. Toetus (ja ka soodustus) kestab jaanuarist detsembrini.

Teistesse omavalitsustesse registreeritud laste puhul palun vanematel võtta ühendust klubiga. 

Kohatasu suvekuudel

Suvisel perioodil (juuli-august), kus trenne ei toimu rakendub kohatasu 15€/kuu, (mudilastel 10€/kuu). Kohatasu maksmisel tagame lapsele järgmiseks hooajaks treeninggrupis koha. Samuti tagab kohatasu tasumine kas suvelaagrisse soodushinna või Vaba saali aegadel tasuta saali külastus õiguse 5 korral (mudilastel 4 korral). Kohatasu mitte tasumisel ja lepingu lõpetamisel suvekuudeks, me uueks hooajaks vaba kohta tagada ei saa.