ÕPPEMAKS

Õppemaks

Õppemaks on jaotatud 10 kuu vahel võrdseteks kuumakseteks ning tuleb tasuda jooksva kuu 13. kuupäevaks (nt septembrikuu tasu tuleb tasuda hiljemalt 13. septembriks).

Õppemaks moodustub 50% kohamaksust ning 50% treeningute korraldamise eest. Kuni kahenädalase puudumise korral sõilib õppemaks 100%. Kui õpilane puudub kuu jooksul treeningutest tervislikel põhjustel üle kahe nädala, siis maksab ta puudutud aja eest kohamaksu.

Lepingu lõpetamiseks tuleb teatada vähemalt 1 kuu ette.

 

Kõik arved palume tasuda arveldusarve kontole – 

EE062200221078899161 

MTÜ Parkuuri Keskus

NB! Arvele tuleb märkida õige arve nr ning ka viitenumber

Tulumaksu tagastus

Alates 2023 Aprilli keskpaigast omab Spordikool Parkuuri Keskus Haridus- ja Teadusministeeriumi koolitusluba, mille alusel kantakse makstud kuutasud tuludeklaratsioonis koolituskulude alla ja sellelt saab lapsevanem tagasi tulumaksu osa. Tasutud maksed esitab Maksu- ja Tolliametile MTÜ Parkuuri Keskus.

Spordiklubi kinnitamine ja pearaha soodustus

Lapse esindaja peab kinnitama, millisele spordiklubile Tallinna linna poolne sporditegevuse toetus eraldatakse. Kinnitus tuleb teha igal aastal kõigil, kes on 7-19 aastased ning on sisse kirjutatud Tallinnasse. Kinnitus tuleb teha vahemikus 1. oktoober – 1. detsember. Spordiklubi kinnitamiseks sisene siit

Kui klubi saab toetuse, siis kõik kes on teinud 1. detsembriks ära spordiklubi kinnituse, saavad alates jaanuari kuust soodustust 5€/kuu. Toetus (ja ka soodustus) kestab jaanuarist detsembrini.

Teistesse omavalitsustesse registreeritud laste puhul palun vanematel võtta ühendust klubiga. 

Kohatasu suvekuudel

Suvisel perioodil (juuli-august), kus trenne ei toimu rakendub kohatasu 15€/kuu, (mudilastel 10€/kuu). Kohatasu maksmisel tagame lapsele järgmiseks hooajaks treeninggrupis koha. Samuti tagab kohatasu tasumine Vaba saali aegadel tasuta saali külastus õiguse. Kohatasu mitte tasumisel ja lepingu lõpetamisel suvekuudeks, me uueks hooajaks vaba kohta tagada ei saa.